PLC Çözümleri

Nilus Mühendislik olarak endüstriyel otomasyon sistemleri konusunda kurum ve kuruluşların her tür ihtiyacını karşılamayı görevimiz sayıyoruz.

Karmaşık endüstriyel süreçlerin kontrolünü ve otomasyonunu sağlamaya yönelik programlanabilir PLC çözümlerimizle fabrika otomasyonundan üretim hatlarına, arıtma tesislerinden enerji santrallerine pek çok farklı alanda veriminizi ve üretkenliğinizi arttırmayı hedefliyoruz.

Sektörler

Otomasyon

PLC çözümlerimizle üretim hatlarında kullanılan robot, kovenyör bandı, vinç gibi araçların kontrolünü sağlayabilirsiniz. Üretim süreçlerini otomatikleştirmek ve düşük maliyetlerle yüksek verim almak için siz de PLC çözümlerimizi tercih edebilirsiniz.

Su Arıtma

Su arıtma sektöründe PLC çözümlerimizden yararlanarak sensörler yardımıyla filtre ve pompa istyasyonları gibi yapıların kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Su arıtma süreçlerinin optimize edilmesinde büyük rolü olan PLC çözümlerimizden faydalanma fırsatını kaçırmayın.

Otomotiv

Otomotiv sektöründe montaj hatlarındaki robotlardan kaynak makinelerine, boyama tesislerinden diğer ekipmanlara ihtiyacınız olan her tür akıllı ekipmanın kontrolü PLC çözümlerimizle mümkün. Kalite garantili ürünler için PLC çözümlerimize başvurun.

Enerji Santralleri

Jeneratör, transfarmatör, elektrik panosu ve benzeri ekipmanları yönetmek PLC çözümleri ile çok kolay. Elektrik sistemlerinin güvenliğini sağlamak ve enerji dağıtımını yönetmek için PLC çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.