Boya Çözümleri

Nilus Mühendislik olarak boya uygulamaları alanında öncülük etmeye devam ediyoruz. Boya püskürtme yanında daldırma ve yüksek voltaj gibi farklı tekniklerimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürünlerinizi kusursuz bir görsellik ve fonksiyonellikle buluşturuyoruz.

Şimdi siz de bize ulaşarak kafanızdaki mükemmel görüntüyü inovatif tekniklerimizle ürünlerinize yansıtabilirsiniz.

Sektörler

Otomotiv

İnovatif teknoloji ve tekniklerimizle daha dayanıklı ve çevre dostu boya alternatiflerine ulaşarak özel parlaklık ve renk seçenekleriyle kaplamanızı dönüştürebilir ve boya püskürtme, daldırma ve yüksek voltaj gibi yöntemlerimizle farklı alternatifler arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Havacılık

Uçakların korunması ve görünümlerinin kusursuzlaştırılmasında büyük rol oynayan gövde boyaması ve parça kaplaması gibi işlemlerinizi son teknoloji boya tekniklerimizle buluşturuyor ve geleceğin boya çözümlerini sizlere sunuyoruz.

Beyaz Eşya

Boya çözümlerimizle beyaz eşyaların paslanmaya karşı dış ve bakterilere karşı iç kaplamalarının yapılmasında yanınızda olurken estetik kusursuzluğu hedefleyerek ürünlerinizin rakip ürünler arasından sıyrılarak bir yıldız gibi parlamasına yardımcı oluyoruz.

Çevre dostu boya çözümlerimizle zararlı kimyasalların kullanımını azaltarak daha sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunabilir ve ürünlerinizin dış etkenlere karşı bakım maliyetini azaltarak uzun vadede veriminizi arttırabilirsiniz. Aynı zamanda birbirinden farklı seçeneklerimiz sayesinde özel kişiselleştirme imkanlarından yararlanarak rakipleriniz arasından sıyrılabilir ve ürün ile hizmetlerinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

İNOVATİF TEKNİKLER

KUSURSUZ BOYA

CANLI DESTEK

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sunduğumuz çözümlerle her noktada arkanızdayız. Süreçlerinizde bir engelle karşılaşmanız halinde WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Nilus Mühendislik olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle sizleri geleceğin dünyasıyla tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.