Robot Yedek Parçalar

Nilus Mühendislik olarak geniş ürün yelpazemizle robotik sistemlerinizi uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz için gereken bütün mekanik, elektronik ve yazılımsal bileşenleri tarafınıza sağlıyor ve bu sayede araçlarınızdan çok daha uzun süre verimli bir şekilde yararlanabilmeniz için gereken anahtarı sizlere sunuyoruz.

Sektörler

Mekanik Yedek Parçaları

Üretim hattı işlemlerini gerçekleştiren endüstriyel robotların kesintisiz bir şekilde çalışmalarını garanti altına almak için vida, kasnak, rulman ve kayış gibi yedek parçalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Elektronik Yedek Parçaları

Otomotiv ve sağlık gibi farklı sektörlerde kullanılan robotik sistemler kompleks elektronik bileşenlere sahiptir. Bu elektronik bileşenlere bir şey olması durumunda üretim süreçlerinizi etkin ve verimli bir şekilde yürütebilmenizi sağlamak için gereken yedek parçaları tarafımıza ulaşarak temin edebilirsiniz.

Yazılım Yedek Parçaları

Robotik sistemler programlanabilir yapılar olduklarından yazılımsal bileşenlerin yedek parçalarına sahip olmak operasyonel süreçlerin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi adına çok önemlidir. İşletim sistemi ve sürücü yazılımı gibi ihtiyaçlarınızı Nilus Mühendislik olarak en iyi şekilde karşılamak için sabırsızlanıyoruz.