Kontrol ve Elektronik Ekipmanlar

Nilus Mühendislik olarak robotik sistemlerinizin en yüksek işlevsellik ve verimlilikle görevlerini yerine getirebilmesini sağlamak için gereken kontrol ve elektronik ekipmanlarınızı tarafınıza sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde cevap verebilmenin mutluluğuyla robotik süreçlerinizin optimize bir şekilde yürütülmesinin kapılarını aralamak için 24 saat geçmeden dilediğiniz ekipmanı sizlere sunuyoruz.

Sektörler

Kontrol Sistemleri

Otomotiv ve endüstriyel alanlarda kullanılan robotlar karmaşık kontrol sistemlerine sahiptirler. Bu sistemler robotların hareketlerini, hızlarını, pozisyonlarını ve benzeri parametrelerini kontrol ederler. Nilus Mühendislik olarak başarınızı sağlamaya duyduğumuz büyük tutkuyla üretim hatlarınızın verimliliğini ve ürün kalitenizi arttırmak adına robotik sistemlerinizin en yüksek verimlilikle kesintisiz bir şekilde çalışmasını sağlamak için gereken her tür kontrol ekipmanını tarafınıza sağlıyoruz.

Sensörler

Lojistik ve sağlık sektöründe robotların çevresini algılamasını sağlamaya yönelik sensörler ve lazer tarayıcılar kullanılır. Siz de robotik sistemlerinizin hareket algılamaya yönelik bu tür ihtiyaçlarını karşılamak için bizlere ulaşarak sensörlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kontrol Panelleri

Kontrol panelleri sayesinde operatörler aracılığıyla robotların hareketlerini izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Böylelikle robotlarınızın çalışma süreçlerini takip edebilir, hataları teşhis edip gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.