Pres Çözümleri

Nilus Mühendislik olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle metal ve plastik gibi malzemeleri hızlı ve hassas bir şekilde şekillendirmenize olanak tanırken işletmenizin verimini bir üst noktaya taşıyoruz.

Otomasyon sistemleriyle entegre çözümlerimizle yüksek kaliteyi düşük maliyetlerle buluşturarak işletmenizin rakipleri arasından sıyrılması için gerekli anahtarı sizlere sunuyoruz.

Sektörler

Yapı ve İnşaat

Yapı ve İnşaat süreçlerinin olmazsa olmaz bir parçası olan metal levhaların şekillendirilmesinde, prefabrik yapı elemanlarının üretilmesinde, iç mekan döşeme ve dış mekan kaplama projelerinde pres çözümlerimizden yararlanarak gözünüzü zirveye dikebilirsiniz.

Otomotiv

Otomotiv endüstrisinde motor ve şanzıman parçalarının, gövde ve gövde için parçaların, son olarak da kaporta ve şasi parçalarının üretiminde kullanılan malzemelerin şekillendirilip kesilmesinde pres çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

HVAC

Isıtma, havalandırma ve iklimlendirme sektöründe metal levhalar kullanılarak üretilen hava kanalları ve boruların, ısı değiştiricilerin, kontrol kutularının imalatında pres çözümlerimizden faydalanabilir ve hatasız bir imalat sürecine entegre olabilirsiniz.

Metal İşleme ve İmalat

Otomasyon sistemleriyle entegre edilmiş pres çözümlerimizle imalat sürecinde yararlanacağınız metal parçaları yüksek kalite ve tutarlılıkla üretirken son derece hassas bir şekilde şekillendirebilir ve veriminizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Ve çok daha fazlası

Pres çözümlerimizle özelleştirilmiş araç ve kalıplar sayesinde farklı parçaları hızlı ve hatasız bir şekilde üretebilirsiniz. Metal, plastik, kauçuk ya da kompozit olması fark etmeksizin her tür malzemeyle üstün sonuçlar almanın keyfine varabilirsiniz.

KUSURSUZ ŞEKİLLENDİRME

HATASIZ ÜRETİM

OTOMASYON SÜREÇLER

CANLI DESTEK

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sunduğumuz çözümlerle her noktada arkanızdayız. Süreçlerinizde bir engelle karşılaşmanız halinde WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Nilus Mühendislik olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle sizleri geleceğin dünyasıyla tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.