Koruyucu Kılıflar

Operasyonel süreçlerin daha düşük maliyetle daha verimli bir şekilde sürdürülebilmesini sağlamak amacıyla kullanılan robotik araç ve ekipmanlarınızı dış etkenlere ve fiziksel darbelere karşı korumak için koruyucu kılıflarımızdan yararlanabilirsiniz.
Koruyucu kılıflarımız sayesinde robotik araçlarınızı sorunsuz bir şekilde uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz.

Sektörler

Darbelere Karşı Koruma

Fiziksel darbe alınmasına müsait endüstriyel sektörlerde sıklıkla kullanılan robotik araçlarınızı düşme ve çarpma gibi farklı etkenlere karşı korumak için koruyucu kılıflarımızı tercih edin.

Toz Ve Sıvı Geçirmezlik

Robotik sistemlerinizin toz ve sıvı gibi etkenlere maruz kalmalarını önlemek ve daha dayanıklı bir biçimde gönül rahatlığıyla kullanılmalarını sağlamak için koruyucu kılıflarımızı tercih edin.

Mükemmel Uyum

Robotik araçlarınızdan yüksek verim alabilmeniz için seçeceğiniz kılıfın ekipmanınıza uyumu çok önemlidir. Siz de koruyucu kılıflarımızı tercih ederek hareket kısıtlaması olmadan sistemlerinizden yararlanabilirsiniz.

Termal İzolasyon

Endüstriyel sektörlerde robotik sistemlerinize zarar verebilecek bir diğer dış etken de sıcaklıktır. Yüksek ısıda zarar görebilecek araçlarınızı korumak için koruyucu kılıflarımızdan faydalanabilirsiniz.