Montaj ve Taşıma Çözümleri

Çok eksenli robotik teknolojilerimiz ve otomasyon sistemlerimizle pek çok farklı alanda ihtiyacınız olacak montaj ve taşıma ihtiyaçlarınıza yönelik en güvenli ve kaliteli hizmetleri sunuyoruz.

Özel ihtiyaçlara göre çeşitlenebilen akıllı çözümlerimizle üretim süreçlerinizi hızlandırmanın yanı sıra müşterilerimize kalite artışı garantisi vererek rakiplerinizin arasından sıyrılmanıza yardımcı oluyoruz.

endüstriyel robotlar

Sektörler

Otomotiv

Araç üretim sürecinde parçaların doğru sırayla monte edilmesi ve hızlı bir şekilde taşınması için robotik kollar, otomasyon sistemleri ve konveyör hatlarını içeren inovatif uygulamalarımızdan yararlanarak montaj hattındaki çalışanlarınızın işlerini en verimli şekilde optimize edin.

Elektronik

Entegre devrelerin montajında otomatik montaj hatlarımız, yüzey montaj teknolojimiz ve lehimleme makinelerimizden yararlanarak elektronik operasyonlarınıza hız katıp çok daha verimli bir şekilde gerçekleştirin ve hata oranını minimuma indirin.

Lojistik

Otomatik depo yönetim sistemlerimizle depo içi envanterinizi en iyi şekilde yönetin. Malzeme takibi, sipariş hazırlama ve depolama alanı gibi depo içi süreçleri hızlandırarak hatasız ve verimli bir sürecin kapılarını aralayın.

Yapı ve İnşaat

Montaj ve taşıma çözümlerimizden faydalanarak kaldırma ekipmanlarımız ve taşıma paletlerimizin yardımıyla çelik, beton ve diğer malzemelerden oluşan yapıları en hızlı ve verimli şekilde inşa edin.

Tekstil

Kumaş rulolarının depolanma süreçlerinde otomatik depolama sistemlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca taşıma konveyörleri ve paletleme makinelerimizden yararlanarak kumaşların fabrika içi ve dışında en hızlı şekilde taşınmasını sağlayabilir ve montaj hatlarımızın da yardımıyla işgücü maliyetlerini düşürürken artan üretim kalitesi ve hızından faydalanabilirsiniz.

Nilus Mühendislik olarak mükemmellik yolculuğunuzda her zaman yanınızdayız. Akıllı montaj ve taşıma çözümlerimizin bu yolculukta sadece bir adım olduğunu biliyor ve tamamlayıcı hizmetlerimizin de yardımıyla bütün operasyonel süreçlerini optimize ederek rakiplerinizin arasından sıyrılmanıza öncülük ediyoruz.

HIZ

KALİTE

GÜVENLİK

CANLI DESTEK

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sunduğumuz çözümlerle her noktada arkanızdayız. Süreçlerinizde bir engelle karşılaşmanız halinde WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Nilus Mühendislik olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle sizleri geleceğin dünyasıyla tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.