Kolaboratif Çözümler

Nilus Mühendislik olarak kolaboratif çözümlerimizin bir parçası olan ve CoBot olarak da adlandırılan iş birlikçi robotlarımız yardımıyla pek çok farklı alandaki operasyonel süreçlerinizi optimize ediyor ve güvenlik, kalite ve hız garantisiyle markanızı inovatif dünyanın zirvesine oturtuyoruz.

Sektörler

İmalat

Her tür montaj hattı, parça alma-yerleştirme, test ve kontrol süreçlerinizde operatörlerinizle birlikte çalışacak işbirlikçi robotlarımızdan yararlanarak üretim süreçlerinizi en iyi şekilde optimize ederken verimliliğinizi bir üst noktaya taşıyın.

Lojistik

Kolaboratif çözümlerimizden yararlanarak depo yönetimi işlemlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirirken, malzeme taşıma-boşaltma, ambalajlama ve paketleme süreçlerinizi operatörlerinizle birlikte çalışan iş birlikçi robotlarımızla optimize ederek yüksek verim ve kaliteyle tanışın.

Sağlık

Sağlık çalışanlarına destek olacak işbirlikçi robotlarımız sayesinde hasta bakım kalitenizi iyileştirirken iş güvenliğinizi arttırabilir, hızlı ve verimli bir şekilde cerrahi operasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hasta bakımı, ilaç dağıtımı ve laboratuvar işlemleri de dahil olmak üzere pek çok farklı alanda işbirlikçi robotlarımızın da yardımıyla çok daha etkin bir sağlık sistemine kavuşmak mümkün.

Gıda

Kolaboratif çözümlerimiz yardımıyla gıda ve tarım sektöründe üretkenliğinizi arttırırken mümkün olan en üst seviyede gıda hijyenini garanti altına alıyor ve güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyoruz. İşbirlikçi robotlarımızın yardımıyla hasat, gıda ve paketleme işlemlerinizde alacağınız yüksek verimin tadını çıkarabilirsiniz.

İnşaat

Çalışanlarınız çok daha kısa sürede, daha az yorularak ağır işlerin altından kalkmalarını sağlayacak kolaboratif çözümlerimizle düşük maliyetle artan verime kavuşabilirsiniz. İşbirlikçi robotlarımız sayesinde beton dökme işlemlerinden taşıma ve kaldırma işlemlerine kadar fiziksel efor gerektiren pek çok işinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek optimize edebilirsiniz.

Operasyonel süreçlerinizi optimize etmenin yanı sıra çalışan memnuniyetini arttırarak çok daha verimli bir çalışma ortamına kavuşmak için Nilus Mühendislik olarak sunduğumuz kolaboratif çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ

HIZ

KALİTE

VERİMLİLİK

CANLI DESTEK

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sunduğumuz çözümlerle her noktada arkanızdayız. Süreçlerinizde bir engelle karşılaşmanız halinde WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Nilus Mühendislik olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle sizleri geleceğin dünyasıyla tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.