HAKKIMIZDA

Nilus Mühendislik olarak çeşitli sektörlerde 20 yılı bulan tecrübesiyle robot, otomasyon, elektrik ve danışmanlık alanlarında proje, tasarım, uygulama, bakım&onarım ve yedek parça temini sağlayarak verimliliği ve kaliteyi artırmak için çözümler sunuyoruz.

Türkiye'de yıllardır sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübelerimizi endüstride kullanarak, sektörde pirleri tarafından yapılması imkansız denilen projeleri devreye alarak alanında fark yaratıyor ve yeni teknolojilerle Türkiye sanayisine katkı sunuyoruz.

İngiltere ofisi ile globalleşme adımları atarak kısa sürede büyük etkiler gerçekleştiriyoruz. Ülkemizi yurt içi ve yurtdışında en üst düzeyde temsil etmeye devam ediyoruz.

Değişen dünyaya ayak uyduran, teknolojik yenilikleri ilgiyle takip eden ve etkili bir biçimde sahada uygulayan dinamik bir ekibimiz var. Projelendirme faaliyetlerimizin büyük bir kısmını, kendi bünyemizdeki bu uzman ekibimiz ile yürütmekteyiz.

Projelerimizi yürütürken, partnerlerimize maksimum güvenlik ve optimum verimlilik sunarak en etkili ve ekonomik çözümleri üretmeyi amaçlıyoruz.