Kaynak ve Kesme Çözümleri

Kaynak ve kesme çözümlerimizle uzun yılların getirdiği tecrübemizi birleştirerek imalat süreçlerinde her zaman yanınızda olmayı hedefliyoruz. CE düzenlemeleri çerçevesinde yüksek kalite ve güvenlik garantisi sunmanın yanı sıra beklentilerinizi karşılamakla kalmayıp onları aşıyoruz.

Müşterilerimizin başarısını kendi başarımız sayıyor ve sunduğumuz inovatif ve güvenilir kaynak ve kesme çözümleriyle birlikte büyüyeceğimiz bir yolculuğa sizleri davet ediyoruz.

Sektörler

Otomotiv

Kaynak ve kesme çözümlerimizden araçlarınızın her tür parçasının yüksek kalitede birleştirilmesinde faydalanabilirken ileri kesim ve kaynak uygulamalarımız sayesinde üretim süreçlerinizi optimize ederek ürün kalitenizi arttırabilir ve markanızı daha yüksek bir verimlilikle tanıştırabilirsiniz.

Metal İşleme

Metal levhalardan üretilen parçaların ileri tekniklerden faydalanılarak kesilmesi ve dayanıklı bir şekilde birleştirilmesinde kaynak ve kesme çözümlerimizden yararlanarak uzun vadede çok daha sürdürülebilir ürünlere kavuşabilirsiniz.

Yapı ve İnşaat

Kaynak ve kesme çözümlerimizden çelik yapıların kesilmesi ve birleştirilmesi işlemleriyle kolon ve kiriş gibi parçaların son teknoloji yöntemlerle dayanıklı ve sağlam bir şekilde birleştirilmesinde yararlanabilir ve böylelikle çok daha sürdürülebilir bir işleyiş içerisinde operasyonlarınızı yürütebilirsiniz.

Enerji

Enerji sektörünün petrol rafinerilerinden boru hatlarına ve enerji tesislerine kadar uzanan imalat ve bakım ihtiyaçlarını inovatif kaynak ve kesim çözümlerimizle karşılayarak uzun vadede dayanıklık ve sağlamlık garantisi veriyoruz.

Denizcilik

Kaynak ve kesme çözümlerimizden denizcilik sektöründe gemi gövdelerinin birleştirilmesi ve tamiri, çelik, alüminyum, fiber takviyeli plastik parçaların bakımı ve onarımı, rıhtım ve liman gibi yapıların yapımı sürecinde yararlanılabilir.

İhtiyaçlarınıza en uygun inovatif teknik ve yöntemlerden yararlanacağımıza emin olabilirsiniz. Kaynak noktasında ark, punta ve gaz kaynağı da dahil olmak üzere pek çok farklı uygulamadan yararlanıyor, kesme işlemindeyse lazer, plazma ve su jeti kesim olmak üzere farklı teknikleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmetinize sunuyoruz.

VERİMLİLİK

SAĞLAMLIK

CANLI DESTEK

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sunduğumuz çözümlerle her noktada arkanızdayız. Süreçlerinizde bir engelle karşılaşmanız halinde WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Nilus Mühendislik olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle sizleri geleceğin dünyasıyla tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.